Autor Wątek: Nowości w Lidze  (Przeczytany 222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Falkner

  • Egida
  • ******
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Mężczyzna
Witajcie Ligowicze!

Idzie wiosna, a wraz z nią sporo zmian. Chcielibyśmy podzielić się z Wami nowościami jakie pojawią się w naszej gildii w niedługim czasie. Więcej zabawy, więcej klimatu, więcej ułatwień.

Liga Expansion Pack

Widząc jak bardzo udane były ostatnie eventy z fabuły gildyjnej, postanowiliśmy postawić na większą ilość i lepszą jakość eventów. Osobiście uważam, że mogę śmiało rzucić pracę tylko po to, by robić eventy. Nisheera i Glacial są tej samej myśli, więc niebawem każdy wieczór i weekend będą mieli dostępny jako że opuszczają studia na rzecz zajmowania się gildią.
Z czegoś jednak wyżyć trzeba, a materiały na eventy z open sourców (w pełnym poszanowaniu praw autorskich) zdobywać bardzo trudno, dlatego też niebawem pojawi się pierwszy w historii gildii Expansion Pack.

Wraz z wprowadzeniem tego typu udogodnienia, będziecie mogli zakupić wstęp na wszystkie eventy z fabuły (i nie tylko) na cały rok! W ramach Expansion Packa dostępne będą trzy epizody: "Upadek Chauwe", "Ostatni błysk Zenitu" oraz "1332: Mist Odyssey - Liga we Mgłach". Dodatkowo każdy, kto zamówi expansion packa w preorderze dostanie od nas dodatkowo 100 kontraktów handlowych na dowolne zakupy!
W planach mamy również wydawanie standalone DLC, które składać się będą z kilku serii wątków przybliżających nieco bardziej kulisy powyższych epizodów.

Praktyki u Rady - sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego!

Czy masz w planach zostanie profesjonalnym roleplayerem? Niestety, rynek prowadzenia eventów jest drapieżny i bez odpowiedniego doświadczenia i osób, które byłyby w stanie się za Tobą wstawić niestety nic nie można zdziałać.
Jednakże chcemy dla Was jak najlepiej, stąd będzie możliwość zapisania się jako Praktykant, dzięki czemu z łatwością nabierzecie umiejętności wpisywania eventów, kopiowania linków z materiałami do Discorda lub czytania KP pod kątem jak największego uwalania graczy.
Śpieszcie się z zapisami, liczba miejsc jest ograniczona!

Battle Pass

Dodatkowym udogodnieniem dla Waszych postaci (i naszych portfeli) będzie wprowadzenie Battle Passa - trzymiesięcznego, płatnego dodatku dzięki czemu uczynicie z Waszych postaci żywy arsenał i superbohaterów. Paczka zawiera pięć biletów "Save the day", po użyciu której postać staje się bezsprzecznym MVP danego eventu, jeden bilet "Slayer", pozwalający zabić dowolną postać gracza przy pomocy jednego uderzenia, trzy bilety "Total reskill" które pozwalają Wam ułożyć umiejętności Waszych postaci od nowa a także jeden bilet "Dual-spec", pozwalający waszym postacią przejść rytuał Wyniesienia, po którym dostajecie drugą profesję. Koniec z nudnym rpieniem elementalisty - od teraz na polu bitwy będą mogły pojawić się elementaliści-łowcy, przyzywający płomienne wilki i robaki plujące głazami.

To wszystko, jeśli chodzi o nowości które wprowadzimy w najbliższym czasie. Mamy nadzieję, że miła lektura tego prima aprilisowego żartu sprawiła, że pierwszy dzień tygodnia stał się weselszy.